Copernicus Toruń Hotel

Toruń, Bulwar Filadelfijski 11

Pokaż na mapie

Informacje ogólne

Copernicus Toruń Hotel**** znajduje się na wiślanym bulwarze, a z jego okien delektować można się widokiem Starówki oraz mostu im. Piłsudskiego. Mieści się w efektownym budynku o nowoczesnej bryle, który wraz z okolicznym krajobrazem tworzy wyjątkowy klimat i doskonale komponuje się z pełnym zieleni otoczeniem. To tutaj spotkania i wypoczynek przebiegają w niezwykłej atmosferze, zaspokajając potrzeby Gości żądnych relaksu i odprężenia.

Zapraszamy Państwa do kompleksu hotelowo-konferencyjnego, które słynie z bogatego zaplecza rekreacyjnego oraz wysokiego standardu noclegów, obok którego nie mogą przejść obojętnie wymagający Klienci.

Nasz toruński hotel SPA posiada 149 pokoi oraz sale konferencyjne o łącznej powierzchni 800m2, a do jego największych atrakcji zaliczają się 2 baseny – wewnętrzny i zewnętrzny, siłownia, Blue Moon Wellness & SPA, Górny Hair SPA, kręgielnia oraz klub nocny.

Naszą wielką chlubą jest restauracja Sfera, którą prowadzi znany w całym kraju szef kuchni Sebastian Krauzowicz, w którego dorobku znajduje się wiele prestiżowych nagród zdobytych w konkursach kulinarnych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Mistrz kuchni zdobył między innymi brązowy medal na Kulinarnym Pucharze Świata w 2010 roku w Luksemburgu, a także na Olimpiadzie Kulinarnej "IKA 2008" w Erfurcie. Dzięki jego ogromnej pasji oraz ciągłym poszukiwaniom wyjątkowych, niebanalnych smaków, w restauracji zjeść można wykwintny obiad albo romantyczną kolację. Zapraszamy również do Lobby Baru Eclipse na smaczny deser oraz do skorzystania z naszych obiektów sportowych – kortów tenisowych, siłowni oraz kręgielni.

Copernicus Toruń Hotel****, będący jednym z najbardziej cenionych w województwie kujawsko-pomorskim, otoczony jest zielenią i sąsiaduje z malowniczym parkiem, umożliwiając Gościom relaks bez względu na porę roku.

Zadbaliśmy o to, aby reprezentował najwyższy międzynarodowy standard i spełniał największe wymagania Gości. Wszystkie usługi świadczone są na najwyższym poziomie, wykwalifikowany personel dba o wszelkie szczegóły i satysfakcję wczasowiczów z różnych regionów świata, a noclegi umożliwiają luksusowy wypoczynek.

Z przyjemnością ugościmy Państwa w naszym hotelu i sprawimy, że zarówno weekend w Toruniu, konferencja, jak i dłuższy urlop będziecie wspominać z przyjemnością.

Zapraszamy!


Dostępne pokoje

Cena
łączna
Rezerwacja

Udogodnienia hotelu

Dane kontaktowe