Dwór Wapowce

Przemyśl, Wapowce 78 A

Pokaż na mapie

Informacje ogólne

Dwór Wapowce posiada 64 miejsca noclegowe. Hotel specjalizuje się w organizacji imprez okolicznościowych, m.in. wesel, biesiad, czy spotkań firmowych. Jest to również miejsce przyjazne dla rodzin z dziećmi ze względu na udogodnienia dla najmłodszych.  W otaczającym dwór parku istnieje możliwość zorganizowania ogniska lub biesiady, na której serwowane są wyborne mięsa oraz najlepsza dziczyzna. Doskonała lokalizacja hotelu umożliwia zorganizowanie wielu innych form wypoczynku i zabawy.

W ofercie posiadamy atrakcje dla dzieci: wewnętrzną salę zabaw dla dzieci „Koliberek” z bardzo atrakcyjnym sprzętem do zabaw oraz Park Gigantycznych Owadów. Można także wypożyczyć rowery.


Lokalizacja

Hotel Dwór Wapowce mieści się w pięknym starym parku zaledwie 5 minut jazdy samochodem od centrum miasta Przemyśla.


Zakwaterowanie

30 pokoi (1-osobowe, 2-osobowe, 3-osobowe, apartament 2-osobowy)


Wyżywienie

Nowo otwarta restauracja Dwór Wapowce przyciąga niepowtarzalnym klimatem oraz doskonałym jedzeniem. Jest to wyjątkowe miejsce, w którym tradycja łączy się z nowoczesnością. Na niepowtarzalność wnętrza składają się dobrze zachowane elementy starego dworu, połączone z  modnym wystrojem.

O dobry nastrój i przyjemną atmosferę zadbają nasi kucharze oraz kelnerzy. Potrawy, przyrządzane od podstaw oraz w oparciu o naturalne i świeże produkty, od lat zaspokajają podniebienia naszych gości. Doskonałym uzupełnieniem posiłku będzie wyśmienity deser, który posmakuje każdemu. Zielony ogród zachęci natomiast do odpoczynku na ogrodowych leżakach. 


Informacje dodatkowe

To miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi, na najmłodszych gości czekają bowiem liczne atrakcje: Park Gigantycznych Owadów oraz wewnętrzna sala zabaw, w której jest zawsze ciepło i przytulnie.


Konferencje

Posiadamy nową salę konferencyjną.


Okolica

Atrakcyjne przyrodniczo i kulturowo tereny zachęcają również do aktywności – krótsze i dłuższe wycieczki można odbywać pieszo lub rowerem. 


Dostępne pokoje

Cena
łączna
Rezerwacja

Udogodnienia hotelu

  • miejsce parkingowe
  • restauracja
  • sale konferencyjne