Hotel Patio

Wrocław, Kiełbaśnicza 25

Pokaż na mapie

Informacje ogólne

Patio hotel Wrocław może poszczycić się nie tylko nietuzinkowym stylem ale i dogodnym położeniem tuż obok Rynku. Dlatego chętnie zatrzymują się tu zarówno turyści, jak i ludzie biznesu. Patio to ciekawy architektonicznie hotel w centrum Wrocławia z XIX wieczną fasadą i futurystycznym wnętrzem. Smaczną kuchnię oraz kameralne wnętrza poleca Patio Restauracja, znajdująca się na terenie hotelu w oszklonym lobby. W naszej ofercie znajdują się również sale konferencyjne z pełnym pakietem usług towarzyszących. Zapraszamy!

Lokalizacja

Wrocław Rynek

Zakwaterowanie

Do dyspozycji gości mamy 50 klimatyzowanych, komfortowo urządzonych jedno- i dwuosobowych pokoi en suite. Wszystkie przygotowane są z myślą o pracy i wypoczynku tak, aby zapewnić komfort w każdej sytuacji.

Wyżywienie

Urozmaicane sezonowo menu, wyjątkowy smak i jakość serwowanych dań, oraz przyjazna obsługa służąca zawsze pomocą - sprawiają, że Restauracja Patio uważana jest za jedną z lepszych we Wrocławiu. Również jako jedna z niewielu serwuje dania bezglutenowe, przywiązując ogromną wagę do składników używanych w procesie ich przygotowania. Doświadczenie w dziedzinie kuchni bezglutenowej poparte jest CERTYFIKATEM nadanym przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na diecie bezglutenowej.

Konferencje

Nowoczesne sale konferencyjne są idealnym miejscem rozmaitych spotkań biznesowych, takich jak prezentacje, konferencje, narady, negocjacje czy szkolenia. Na życzenie, wszystkie sale konferencyjne mogą być wyposażone w dodatkowy sprzęt i urządzenia biurowe. Doradzamy w wyborze najlepszych opcji.

Dostępne pokoje

Cena
łączna
Rezerwacja

Udogodnienia hotelu