Zamek Wojnowice Sp. z o.o.

Wojnowice, Zamkowa 2

Pokaż na mapie

Informacje ogólne

Zamek na wodzie w Wojnowicach został zbudowany w XVI w. Otoczony jest fosą i parkiem, idealnym do spacerów, imprez plenerowych i uprawiania sportu. Elewację zamku ozdabiają oryginalne elementy renesansowe sprzed pięciuset lat, a w środku znajduje się bogata kolekcja śląskich mebli historycznych oraz malowane stropy drewniane.

W zamku działa klimatyczna restauracja i jest 20 miejsc noclegowych. Wieczory można spędzić z książką w przytulnej bibliotece lub słuchać wybitnych wykonań muzyki klasycznej czy jazzowej.


Lokalizacja

Zamek na wodzie w Wojnowicach położony jest w pobliżu Wrocławia, zaledwie 23 km dzielą tętniące życiem miasto od renesansowej rezydencji sprzed pięciuset lat.Zakwaterowanie

w zamku znajduje się 10 pokoi z łazienkami. Wieczory można spędzić w przytulnej bibliotece lub słuchać wybitnych wykonań muzyki klasycznej czy jazzowej.


Wyżywienie

W zamku jest restauracja , która jest czynna w każdą sobotę i niedzielę od godziny 12:00. W pozostałe dni można zrobić rezerwację na szkolenia , konferencje bądź biznesowy lunch.


Informacje dodatkowe

Zamek jest otoczony pięknym naturalnym parkiem, gdzie można spacerować , zorganizować grilla czy biesiadę przy ognisku.


Konferencje

Szukacie Państwo miejsca, aby zorganizować konferencje, szkolenie, wyjazd integracyjny?

       Jedyny w Polsce Zamek na wodzie Wojnowice to wymarzone miejsce na organizację tego typu spotkań. Zamek oddaje do Państwa dyspozycji nie tylko 3 sale konferencyjno-bankietowe, pokoje gościnne, restaurację i patio, ale również stwarza możliwość organizacji spotkań w plenerze.

      Aby Państwa konferencja, prezentacja marketingowa czy spotkanie biznesowe było profesjonalnie przeprowadzone, oferujemy Państwu zaplecze konferencyjne wyposażone            w sprzęt techniczny i audiowizualny. Podczas trwania konferencji lub spotkania zapewniamy pełną obsługę gastronomiczną.

      Posiadamy również bogatą ofertę atrakcji na organizację eventów na terenie naszego Parku.

m.in.:

  • Biesiady grillowe i biesiady przy ognisku
  • Jazdy konne i bryczką
  • Wycieczki rowerowe
  • Organizację imprez tematycznych za pośrednictwem wyspecjalizowanych w tej dziedzinie firm eventowych

 

Zapewniamy atrakcyjne ceny przy grupach  liczących minimum 15 osób.


Strona hotelu na YouTube


Dostępne pokoje

Cena
łączna
Rezerwacja

Udogodnienia hotelu