Współpraca gmin z Polską Atrakcyjną

Poznaj Polskę Atrakcyjną!

O Nas

Kim jesteśmy?

Nasz zespół to grupa młodych osób, które kochają to co robią. Łączymy nasze pasje i doświadczenie związane z podróżowaniem i branżą e-commerce. Każdy z nas ma różne zainteresowania dzięki czemu nigdy się nie nudzimy spędzając wolny czas. W wolnych chwilach lubimy podróżować i odkrywać nowe miejsca nie tylko w Polsce. Dzięki temu możemy też zbierać nowe doświadczenia i dzielić się nimi z innymi również z Tobą.

Stawiamy sobie za cel stanie się pierwszym w Polsce serwisem zawierającym źródło informacji dla podróżujących w naszym kraju, tak aby mogli oni zawsze znaleźć liczne atrakcje, wydarzenia i idealny nocleg dla siebie.

Nasz zespół ludzi z otwartymi umysłami codziennie pracuje z ogromnym zaangażowaniem i wysiłkiem nad osiągnięciem tego celu. Lubimy to co robimy dlatego z przyjemnością oddajemy się misji tworzenia strony internetowej, która będzie łatwa w użyciu i efektywna w wyszukiwaniu wyników.

Stale się rozwijamy a to za sprawą naszego stale rosnącego, innowacyjnego i pełnego pomysłów zespołu ludzi, którzy uwielbiają to co robią i wspólnie pracują na nasz sukces.


 • Czym się zajmujemy?

  Możesz szukać informacji o atrakcjach, wydarzeniach i noclegu w jednym miejscu lub zebrać te informacje przeszukując setki stron poświęconych atrakcjom, wydarzeniom i noclegom.

 • PolskaAtrakcyjna jest multiserwisem i wyszukiwarką , co sprawia, że jest odpowiedzią na potrzebę ludzi zapracowanych, wymagających, ceniących wolny czas i chcących spędzić go ciekawie. Jednocześnie nie poświęcając wiele uwagi na organizację, weryfikowanie możliwości, chcących szybko i w jednym miejscu znaleźć potrzebne informacje. Podajesz swoje kryteria wyszukiwania, zostaną one uwzględnione podczas przeszukiwania informacji, a jego wyniki zaprezentowane Tobie w postaci obiektywnej selekcji ofert.

 • Nasz priorytet to dostarczenie użytkownikom jak najbardziej efektywnej możliwości porównania informacji w celu znalezienia najlepszej oferty w jak najkrótszym czasie.

  Inspiracja do nowych podróży i pomoc w planowaniu czasu lub wyjazdu bez konieczności przeglądania pojedynczych stron. Łatwo i bezpiecznie zarezerwujesz pobyt przez naszą stronę. Wybierasz atrakcje zgodne z zainteresowaniami i nocleg zgodny z oczekiwanym standardem.

Co nas inspiruje

Misja

Naszą Misją jest dawanie przyjemności z wolnego czasu spędzonego w Polsce. Chcemy sprawić aby podróżujący Turyści mogli w łatwy sposób odkrywać i odwiedzać najciekawsze miejsca w Polsce.

Wizja

Wiodący portal służący do planowania wolnego czasu i podróży na terenie Polski. Chcemy oferować bogatą w informacje i przyjazną dla użytkownika stronę internetową. Starając się spełnić wymagania klientów.

Wartości

Wartości wyznaczają ramy naszego postępowania. Stosujemy je na co dzień aby zapewnić spójny, konsekwentny, przewidywalny sposób w jaki dbamy o naszych Użytkowników i Partnerów.

 • Współpraca

  Do grona użytkowników naszych usług należą zarówno klienci indywidualni, małe firmy, ale i duże, międzynarodowe oraz jednostki samorządu terytorialnego. Wiarygodność i prostota świadczonych przez nas usług to podstawa naszej współpracy. Staramy się by wszystkie świadczone przez nas usługi spełniały oczekiwania użytkowników, nasze standardy i wymagania.

 • Komfort

  Wiemy, że przychodzi taki czas kiedy analizowanie dużej ilości propozycji, przeglądanie setek stron, żeby znaleźć idealną propozycję dla siebie robi się męczące. Wyjazd powinien być przyjemnością i nie męczyć już na etapie organizacji. Planując z nami swój czas wolny czy wyjazd zrobisz to wygodnie i nie tracąc przy tym czasu. Dlatego łączymy w jednym miejscu potencjał atrakcji komercyjnych, gminnych oraz noclegu.


Wartości

Bezpieczeństwo

Wiemy, że Twój pieniądz musi być bezpieczny. Dzięki współpracy z Dotpay nasze procedury autoryzacji i rozliczeń, są zgodne ze standardami Komisji Nadzoru Finansowego. Każda ze stron po dokonanej transakcji dostaje potwierdzenie z niezależnego systemu Dotpay. Posiadamy Certyfikat Rzetelnego Regulaminu co oznacza, że nasze Regulaminy są zgodne z obowiązującym prawem i nie zawierają klauzul niedozwolonych. Umowy z Partnerami nie przedłużają się automatycznie.

Przejrzystość

Wiemy, że siła tkwi w prostocie. Dlatego dajemy Ci intuicyjne oprogramowanie, proste formularze, przejrzyste zasady współpracy i minimum formalności.

Skuteczność

Wiemy jak cennym dobrem jest czas. Dlatego stworzyliśmy serwis w, którym Turysta bez konieczności przeglądania wielu stron WWW, w kilka minut dostanie ofertę zgodną z oczekiwaniem, nie poświęci czasu na przeglądanie ofert, które nie spełniają wybranych przez Niego kryteriów. Właściciel Obiektu Noclegowego podnosi atrakcyjność swojej oferty prezentując ją w otoczeniu pobliskich atrakcji. Właściciel Atrakcji podnosi atrakcyjność swojej oferty prezentując ją Turystom zakwaterowanym w najbliższej okolicy.

 • Elastyczność

  Wiemy, że każdy człowiek jest inny. Dlatego stworzyliśmy serwis, który uwzględnia Twoje indywidualne potrzeby. Dzięki możliwości filtrowania wg wielu kryteriów możesz tworzyć oferty w nieograniczonej liczbie możliwości. Szukasz atrakcji przy wybranym noclegu czy noclegu przy wybranej atrakcji, a może tylko atrakcji lub tylko noclegu?  Zawsze dostaniesz to czego potrzebujesz.


 • Dotacje na Innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość.
  Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
  w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.