O współpracy z native speakerami pisze się teraz dużo, a konwersacje realizowane przez osoby, dla których język angielski jest językiem ojczystym są niebywale rozchwytywane. Język angielski z angielskim native speakerem, pod okiem doświadczonego nauczyciela, może zapewnić studentom wyjątkowe korzyści. Oto największe zalety zajęć języka angielskiego z angielskim native speakerem.

Z nativem podejmujesz ambitne wyzwania

W momencie kiedy kurs angielskiego prowadzi nauczyciel z polski, pokusa zwracania się do niego w języku polskim jest ogromna. Nauka angielskiego z native speakerem jest wyzwaniem i bodźcem, co prędko daje wspaniałe wyniki. Odpowiedni native speaker ma umiejętności, jak naprowadzić Cię na właściwe sformułowanie.

Konwersacje z native speakerem to precyzyjna wymowa

Dzisiaj niełatwo orzec, ile akcentów jest w angielskim, ale jest ich już szacunkowo kilkaset. Kiedy zachwyca Cię akcent Amerykanów, poszukaj native speakera z USA. Skoro Twoim celem jest szlifowanie brytyjskiego akcentu, zwróć uwagę na native speakerów  urodzonych w UK.

Z native speakerem osiągasz pewność siebie w mówieniu

Ucząc się angielskiego przez lekcje z native speakerem (np. w czasie kursu angielskiego online w TalkBack) ustawicznie udoskonalasz swój język. Prowadząc dialog z nativem doskonalisz swoje umiejętności w rzeczywistej sytuacji rozmowy.

Native uczy interesujących faktów

Zajęcia o tym co Cię fascynuje mogą okazać się zdecydowanie krótszą, a także bardziej interesującą drogą do językowego rozwoju. Poza tym nauka języka staje się wyraźnie prostsza, gdy okazuje się, że Twój lektor jest ciekawym człowiekiem, z którym masz kilka wspólnych zainteresowań.

Kurs angielskiego z native speakerem to kontakt z prawdziwym angielskim

Im bardziej realny jest język, z jakim masz styczność, tym prędzej zrealizujesz swój plan na naukę angielskiego. Język angielski z native speakerem to rodzaj edukacji, w której odtwarzasz rzeczywistą sytuację konwersacji i możesz od razu naprawiać błędy.